FFF 861410021H110BLLF
861410021H110BLLF picture photo
Mfg. Part Number
861410021H110BLLF
Manufacturer
Product Category
Shunts, Jumpers
Brief Description
HEADER BERGSTIK
Datasheet Download
861410021H110BLLF.pdf
Availability of 861410021H110BLLF
QUANTITY
861410021H110BLLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 861410021H110BLLF
Internal Part NumberEIS-861410021H110BLLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyShunts, Jumpers
Series8614
PackagingBulk
TypeClosed Top
GenderFemale Sockets
Number of Positions or Pins (Grid)2 (1 x 2)
Pitch0.125" (3.18mm)
Height0.256" (6.50mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ColorBlue
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)861410021H110BLLF
Related Links86141002, 861410021H110BLLF Datasheet, FFF Distributor
861410021H110BLLF Details Description
Related parts for 861410021H110BLLF
CONN HEADER 8POS 2MM STR DL SMD datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 7.5MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONTROL PROC 24V 18-36V PANEL MT datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CIR 3C 3#12 PIN RECP WALL RM datasheet.pdf
MOD NANO REGULATOR 1A 8USIP datasheet.pdf
RES 68 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf