FFF 861410021H11BLLF
861410021H11BLLF picture photo
Mfg. Part Number
861410021H11BLLF
Manufacturer
Product Category
Shunts, Jumpers
Brief Description
HEADER BERGSTIK
Datasheet Download
861410021H11BLLF.pdf
Availability of 861410021H11BLLF
QUANTITY
861410021H11BLLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 861410021H11BLLF
Internal Part NumberEIS-861410021H11BLLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyShunts, Jumpers
Series8614
PackagingBulk
TypeClosed Top
GenderFemale Sockets
Number of Positions or Pins (Grid)2 (1 x 2)
Pitch0.125" (3.18mm)
Height0.256" (6.50mm)
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
ColorBlue
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)861410021H11BLLF
Related Links86141002, 861410021H11BLLF Datasheet, FFF Distributor
861410021H11BLLF Details Description
Related parts for 861410021H11BLLF
IC REG BUCK 6A SYNC 28HTSSOP datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 4CH DARLNG 16-DIP datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
STUFFER,PRIMARY STRAIN RELIEF datasheet.pdf
CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf