FFF 8638PPC2006LF
8638PPC2006LF picture photo
Mfg. Part Number
8638PPC2006LF
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Brief Description
CONN CONTACT DSUB PWR
Datasheet Download
8638PPC2006LF.pdf
Availability of 8638PPC2006LF
QUANTITY
8638PPC2006LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 8638PPC2006LF
Internal Part NumberEIS-8638PPC2006LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8638PPC2006LF
Related Links8638PP, 8638PPC2006LF Datasheet, FFF Distributor
8638PPC2006LF Details Description
Related parts for 8638PPC2006LF
OSC XO 10.000MHZ TTL PC PIN datasheet.pdf
IC 2.25V SUPPLY MONITOR 8-TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
Crystal 8.0000MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 3/4" DIA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf