3M 880-12MMX55M
880-12MMX55M picture photo
Mfg. Part Number
880-12MMX55M
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
12 MM X 55 M BULK
Datasheet Download
880-12MMX55M.pdf
Availability of 880-12MMX55M
QUANTITY
880-12MMX55M Order Process
Ship out your order
Specifications of 880-12MMX55M
Internal Part NumberEIS-880-12MMX55M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package72
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)880-12MMX55M
Related Links880-12, 880-12MMX55M Datasheet, 3M Distributor
880-12MMX55M Details Description
Related parts for 880-12MMX55M
FUSE AUTOMOTIVE 10A 32VDC BLADE datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 500V X7R 2225 datasheet.pdf
IC DVR HIGH SIDE 2CH POWERSSO24 datasheet.pdf
MODULE DDR SDRAM 512MB 200SODIMM datasheet.pdf
TVS DIODE 120VWM 193VC SMC datasheet.pdf
RES CHAS MNT 174 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZE16 PG29 datasheet.pdf
FIXED IND 36UH 202MA 2.5 OHM TH datasheet.pdf