Integrated Device Technology (IDT) 89H24NT24G2ZCHLGI
89H24NT24G2ZCHLGI picture photo
Mfg. Part Number
89H24NT24G2ZCHLGI
Brief Description
IC PCI SW 24LANE 24PORT 324BGA
Datasheet Download
89H24NT24G2ZCHLGI.pdf
Availability of 89H24NT24G2ZCHLGI
QUANTITY
89H24NT24G2ZCHLGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 89H24NT24G2ZCHLGI
Internal Part NumberEIS-89H24NT24G2ZCHLGI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)4 (72 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package84
Series-
PackagingTray
ApplicationsSwitch Interfacing
InterfacePCI Express
Voltage - Supply3.3V
Package / Case324-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package324-FCBGA (19x19)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)89H24NT24G2ZCHLGI
Related Links89H24NT2, 89H24NT24G2ZCHLGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
89H24NT24G2ZCHLGI Details Description
Related parts for 89H24NT24G2ZCHLGI
CONN TERM BLOCK SPRNG 9POS 2.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP TACTILE RECT GRN/GRN LENS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5VOUT 10W datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 90NS 64FBGA datasheet.pdf
RES 17K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM HOUSING datasheet.pdf
RES 432 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf