Integrated Device Technology (IDT) 89HPES24T3G2ZCALG8
89HPES24T3G2ZCALG8 picture photo
Mfg. Part Number
89HPES24T3G2ZCALG8
Brief Description
IC PCI SW 24LANE 3PORT 324-FCBGA
Datasheet Download
89HPES24T3G2ZCALG8.pdf
Availability of 89HPES24T3G2ZCALG8
QUANTITY
89HPES24T3G2ZCALG8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 89HPES24T3G2ZCALG8
Internal Part NumberEIS-89HPES24T3G2ZCALG8
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginFCBGA-324 Assembly Site Add 18/Aug/2015
Assembly Site Rev 30/Oct/2015
Standard Package750
SeriesPRECISE™
PackagingTape & Reel (TR)
ApplicationsSwitch Interfacing
InterfacePCI Express
Voltage - Supply3.3V
Package / Case324-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package324-FCBGA (19x19)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)89HPES24T3G2ZCALG8
Related Links89HPES24T, 89HPES24T3G2ZCALG8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
89HPES24T3G2ZCALG8 Details Description
Related parts for 89HPES24T3G2ZCALG8
STARTR 3PHASE HYBRD 200-480V 20A datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 1.9M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 50MM datasheet.pdf
CONN PLUG DIN 16POS R/A GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM datasheet.pdf