Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0015CDI
8N3DV85EC-0015CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0015CDI
Datasheet Download
8N3DV85EC-0015CDI.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0015CDI
QUANTITY
8N3DV85EC-0015CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0015CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0015CDI
Count-
Frequency156.25MHz, 187.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0015CDI
Related Links8N3DV85E, 8N3DV85EC-0015CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0015CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0015CDI
CONN EDGECARD 80POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V datasheet.pdf
IC DAC 14BIT MULTIPLYING 8-MSOP datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 30.9 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT datasheet.pdf
4R RA REC STB0GP datasheet.pdf
100,VT,RC,120,BD,BD,RTLG datasheet.pdf
CAP FILM 0.0068UF 5% 850VDC AXIA datasheet.pdf