Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0023CDI
8N3DV85EC-0023CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0023CDI
Datasheet Download
8N3DV85EC-0023CDI.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0023CDI
QUANTITY
8N3DV85EC-0023CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0023CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0023CDI
Count-
Frequency707.3527MHz, 707.3527MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0023CDI
Related Links8N3DV85E, 8N3DV85EC-0023CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0023CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0023CDI
RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM datasheet.pdf
IC GATE NOR 1CH 2-INP SOT-23-5 datasheet.pdf
MICRO 25POS SKT 8" YEL datasheet.pdf
RES SMD 127K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
IC SW IPS 1CH LOW SIDE TO220AB datasheet.pdf
CONTACT PIN CRIMP 26-30AWG SILVR datasheet.pdf
Connector Socket 23 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 13.5 OHM 0.05% 8W TO220 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 50V SC88 datasheet.pdf