Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0078CDI
8N3DV85EC-0078CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0078CDI
Datasheet Download
8N3DV85EC-0078CDI.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0078CDI
QUANTITY
8N3DV85EC-0078CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0078CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0078CDI
Count-
Frequency100MHz, 200MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0078CDI
Related Links8N3DV85E, 8N3DV85EC-0078CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0078CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0078CDI
ACCESSORY RETAINING PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CABLE INTRFC FOR H8/3834 EMLATR datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 17POS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 10.6A TO262 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 68K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CIR 25C 25#16 PIN RECP LINE datasheet.pdf
HEATSHRINK 3.18MM ID 50MM L datasheet.pdf
330UF 63V 12.5X42.5 105C RAD datasheet.pdf