Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0119CDI
8N3DV85EC-0119CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0119CDI
Datasheet Download
8N3DV85EC-0119CDI.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0119CDI
QUANTITY
8N3DV85EC-0119CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0119CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0119CDI
Count-
Frequency533MHz, 400MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0119CDI
Related Links8N3DV85E, 8N3DV85EC-0119CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0119CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0119CDI
MOSFET N-CH 30V 8.3A 8-SOIC datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
IC D/A CONV 16BIT SOFTSPAN16SSOP datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 150A DC datasheet.pdf
IC BUS BUFF/DVR TRI-ST SC70-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 16POS datasheet.pdf
IGBT 600V 65A 250W TO247AC datasheet.pdf
IC FLASH/LPDRAM 12GBIT datasheet.pdf
AM5 SWITCH .1A SPDT SIM RLLR LVR datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf