Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0120CDI
8N3DV85EC-0120CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0120CDI
Datasheet Download
8N3DV85EC-0120CDI.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0120CDI
QUANTITY
8N3DV85EC-0120CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0120CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0120CDI
Count-
Frequency166.6667MHz, 166.6667MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0120CDI
Related Links8N3DV85E, 8N3DV85EC-0120CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0120CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0120CDI
RES 84.5K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
GDT 600V 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
VARISTOR 184V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CAP 60F -10% +30% 2.5V T/H datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
HMIK SV BEL SDP FE ANG 20P BLK datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP datasheet.pdf
VARISTOR 558V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf