Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85LC-0019CDI
8N3DV85LC-0019CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85LC-0019CDI
Datasheet Download
8N3DV85LC-0019CDI.pdf
Availability of 8N3DV85LC-0019CDI
QUANTITY
8N3DV85LC-0019CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85LC-0019CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85LC-0019CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency155.52MHz, 161.132MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85LC-0019CDI
Related Links8N3DV85L, 8N3DV85LC-0019CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85LC-0019CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85LC-0019CDI
SWITCH FS HINGE LVR SILV .110"QC datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
INTERFACE MODULE 50POS datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 470PF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 275MA 2.28 OHM datasheet.pdf
CONN ADAPT BNC JACK TO N JACK datasheet.pdf
500 TB PLU PLU HOOK/E datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf