Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85LC-0024CDI
8N3DV85LC-0024CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85LC-0024CDI
Datasheet Download
8N3DV85LC-0024CDI.pdf
Availability of 8N3DV85LC-0024CDI
QUANTITY
8N3DV85LC-0024CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85LC-0024CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85LC-0024CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz, 125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85LC-0024CDI
Related Links8N3DV85L, 8N3DV85LC-0024CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85LC-0024CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85LC-0024CDI
WIRE WW ETFE 28AWG 150' YELLOW datasheet.pdf
IC FIFO REGISTER 4X16 16SOIC datasheet.pdf
RES 2.61 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 1A TO-92AP datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
RES 45.9 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.49K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN INSERT 12POS PIN datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 23POS SNGL PCB datasheet.pdf