Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001EG-0075CDI
8N3Q001EG-0075CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001EG-0075CDI
Datasheet Download
8N3Q001EG-0075CDI.pdf
Availability of 8N3Q001EG-0075CDI
QUANTITY
8N3Q001EG-0075CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001EG-0075CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001EG-0075CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001EG-0075CDI
Related Links8N3Q001E, 8N3Q001EG-0075CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001EG-0075CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001EG-0075CDI
SWITCH BASIC SPDT 10A .187QC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 64A D2PAK datasheet.pdf
SOLDER NO-CLEAN 63/37 POCKET PK datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RECEIVER MOD IR REMOTE datasheet.pdf
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 15W datasheet.pdf
IC CABLE EQUALIZER SMPTE 24QFN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets 9, 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 40A datasheet.pdf