Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001EG-1024CDI8
8N3Q001EG-1024CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001EG-1024CDI8
Datasheet Download
8N3Q001EG-1024CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001EG-1024CDI8
QUANTITY
8N3Q001EG-1024CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001EG-1024CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001EG-1024CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 250MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001EG-1024CDI8
Related Links8N3Q001EG, 8N3Q001EG-1024CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001EG-1024CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001EG-1024CDI8
CABLE COAXIAL RG58C 20AWG 1000' datasheet.pdf
SWITCH MINI 16A SPST PLNGR.187QC datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 23POS R/A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
THRML WIRE STRIPPER #10-#14AWG datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 25mA Backlight 20-uSMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V/1.8V 0.15A SOT26 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8LFCSP datasheet.pdf