Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001FG-0036CDI8
8N3Q001FG-0036CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001FG-0036CDI8
Datasheet Download
8N3Q001FG-0036CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001FG-0036CDI8
QUANTITY
8N3Q001FG-0036CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001FG-0036CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001FG-0036CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001FG-0036CDI8
Related Links8N3Q001FG, 8N3Q001FG-0036CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001FG-0036CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001FG-0036CDI8
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 7POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
A5 5.0KW 20 BIT INCREMENTAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 datasheet.pdf
REMOVAL TOOL ASS'Y 16 GA datasheet.pdf
SPDT TOGGLE SWITCH datasheet.pdf
FUSE F/A CLASS CC 2A 600V datasheet.pdf