Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001FG-0110CDI
8N3Q001FG-0110CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001FG-0110CDI
Datasheet Download
8N3Q001FG-0110CDI.pdf
Availability of 8N3Q001FG-0110CDI
QUANTITY
8N3Q001FG-0110CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001FG-0110CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001FG-0110CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency25MHz, 38.88MHz, 44.736MHz, 100MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001FG-0110CDI
Related Links8N3Q001F, 8N3Q001FG-0110CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001FG-0110CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001FG-0110CDI
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SSOP datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 5.9A 13.1 MOHM datasheet.pdf
IC DIG ISOLATOR W/DC-DC 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 480VAC datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf