Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001FG-1151CDI8
8N3Q001FG-1151CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001FG-1151CDI8
Datasheet Download
8N3Q001FG-1151CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001FG-1151CDI8
QUANTITY
8N3Q001FG-1151CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001FG-1151CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001FG-1151CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 156.25MHz, 212.5MHz, 150MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001FG-1151CDI8
Related Links8N3Q001FG, 8N3Q001FG-1151CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001FG-1151CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001FG-1151CDI8
FIXED IND 150UH 4.8A 75 MOHM TH datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 80V 250MA SOT363 datasheet.pdf
GDT 300V 15% 5KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN SPLICE END FEED PIGTAIL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST-NO 20A 125V datasheet.pdf
SENSOR PHOTO 5MM 5-24VDC NPN datasheet.pdf