Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001KG-101LCDI
8N3Q001KG-101LCDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001KG-101LCDI
Datasheet Download
8N3Q001KG-101LCDI.pdf
Availability of 8N3Q001KG-101LCDI
QUANTITY
8N3Q001KG-101LCDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001KG-101LCDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001KG-101LCDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency625MHz, 312.5MHz, 156.25MHz, 125MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001KG-101LCDI
Related Links8N3Q001K, 8N3Q001KG-101LCDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001KG-101LCDI Details Description
Related parts for 8N3Q001KG-101LCDI
OUTPUT MODULE DC 44MA 15VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44PS .100 PRESSFIT datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR DUAL N-INV 20QSOP datasheet.pdf
6610 APPLIANCE OUTLET 10A 70 datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP FOR ES3 SERIES datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
Crystal 27.1200MHz 30ppm 12pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T412 datasheet.pdf
LED WARM-WHITE COB 90 CRI datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf