Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001KG-1105CDI
8N3Q001KG-1105CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001KG-1105CDI
Datasheet Download
8N3Q001KG-1105CDI.pdf
Availability of 8N3Q001KG-1105CDI
QUANTITY
8N3Q001KG-1105CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001KG-1105CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001KG-1105CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency110MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001KG-1105CDI
Related Links8N3Q001K, 8N3Q001KG-1105CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001KG-1105CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001KG-1105CDI
POLARIZING KEY FOR .100 HOUSINGS datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS .100 R/A TIN datasheet.pdf
RES SMD 1.24M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EJECTOR LATCH LONG SNAP-IN datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .050 THRUHL datasheet.pdf