Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001KG-1154CDI8
8N3Q001KG-1154CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001KG-1154CDI8
Datasheet Download
8N3Q001KG-1154CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001KG-1154CDI8
QUANTITY
8N3Q001KG-1154CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001KG-1154CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001KG-1154CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency50MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001KG-1154CDI8
Related Links8N3Q001KG, 8N3Q001KG-1154CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001KG-1154CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001KG-1154CDI8
SPEAKER 8 OHM .3W 15MM ROUND datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 16POS datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 512MBIT 7.5NS 60BGA datasheet.pdf
RES SMD 97.6OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 datasheet.pdf
FIXED IND 150UH SMD datasheet.pdf
TRANS 8NPN DARL 50V 0.5A 18DIP datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 0.3 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf