Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001LG-1076CDI8
8N3Q001LG-1076CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001LG-1076CDI8
Datasheet Download
8N3Q001LG-1076CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001LG-1076CDI8
QUANTITY
8N3Q001LG-1076CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001LG-1076CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001LG-1076CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency200MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001LG-1076CDI8
Related Links8N3Q001LG, 8N3Q001LG-1076CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001LG-1076CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001LG-1076CDI8
REGULATOR -6V 1.8A 3PSIP SMD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
LEAD TEST MINIHK-BANAPLG 36" BLK datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMC datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP 5V 50MA 8WLCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN PROGRAM PORT RJ45 JACK datasheet.pdf
IE-MINIMC/TELCO-LFPT, TP-TX/FX-C datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA datasheet.pdf