Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01KG-1151CDI8
8N3QV01KG-1151CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01KG-1151CDI8
Datasheet Download
8N3QV01KG-1151CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01KG-1151CDI8
QUANTITY
8N3QV01KG-1151CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01KG-1151CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01KG-1151CDI8
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency150MHz, 156.25MHz, 212.5MHz, 150MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply150mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01KG-1151CDI8
Related Links8N3QV01KG, 8N3QV01KG-1151CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01KG-1151CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01KG-1151CDI8
RES SMD 56 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 datasheet.pdf
CABLE CLAMP CAGE&SHIELD ADAPTER datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS 1MM SMD GOLD datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS M R/A ASSY TIN datasheet.pdf