Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01LG-0038CDI8
8N3QV01LG-0038CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01LG-0038CDI8
Datasheet Download
8N3QV01LG-0038CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01LG-0038CDI8
QUANTITY
8N3QV01LG-0038CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01LG-0038CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01LG-0038CDI8
Count-
Frequency155.52MHz, 166.62857MHz, 627.32962MHz, 649.97033MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01LG-0038CDI8
Related Links8N3QV01LG, 8N3QV01LG-0038CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01LG-0038CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01LG-0038CDI8
SWITCH DIP 4POS TOP ACT SMT datasheet.pdf
CONN HEADER 38POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
TAPE FINE LINE 1/2" X 60 YD GRN datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 5% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
SW WHEEL PLUNG SPDT SCREW 125V datasheet.pdf
RES 51.1K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
381 TB SOCKET CLOSE VER datasheet.pdf
HDM 5EMPR090F G datasheet.pdf
IC REG CTLR AC/DC GEN3 datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/5W 0402 datasheet.pdf