Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75AC-0031CDI8
8N3SV75AC-0031CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75AC-0031CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 80MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75AC-0031CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75AC-0031CDI8
QUANTITY
8N3SV75AC-0031CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75AC-0031CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75AC-0031CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency80MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75AC-0031CDI8
Related Links8N3SV75AC, 8N3SV75AC-0031CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75AC-0031CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75AC-0031CDI8
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
TRANS NPN 140V 0.6A SOT23 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CABLE 4COND 16AWG YELLOW 250' datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 0.12 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf