Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75AC-0134CDI8
8N3SV75AC-0134CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75AC-0134CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75AC-0134CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75AC-0134CDI8
QUANTITY
8N3SV75AC-0134CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75AC-0134CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75AC-0134CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75AC-0134CDI8
Related Links8N3SV75AC, 8N3SV75AC-0134CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75AC-0134CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75AC-0134CDI8
CAP CER 220PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL datasheet.pdf
BALL CAGE - 10 ROLLERS datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
POT 50 OHM 7.5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.5A datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35 datasheet.pdf