Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75BC-0123CDI
8N3SV75BC-0123CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75BC-0123CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75BC-0123CDI.pdf
Availability of 8N3SV75BC-0123CDI
QUANTITY
8N3SV75BC-0123CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75BC-0123CDI
Internal Part NumberEIS-8N3SV75BC-0123CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency669.326582MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75BC-0123CDI
Related Links8N3SV75B, 8N3SV75BC-0123CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75BC-0123CDI Details Description
Related parts for 8N3SV75BC-0123CDI
RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 43.5A TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 26.1 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SC70 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 27.4 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
MINI MI II SMT WFR W/O BOSS12CKT datasheet.pdf
CONN HOUSING 9POS WATERPROOF datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80 datasheet.pdf
SIGNAL MOD 6 POSN RT .177 datasheet.pdf
10 MHz, 20 V/レs, G = 1, 10, 100, 1000 i CMOS㈢ Programmable Gain Instrumentation Amplifier IC datasheet.pdf