Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75EC-0130CDI8
8N3SV75EC-0130CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75EC-0130CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 174.8MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75EC-0130CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75EC-0130CDI8
QUANTITY
8N3SV75EC-0130CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75EC-0130CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75EC-0130CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency174.8MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75EC-0130CDI8
Related Links8N3SV75EC, 8N3SV75EC-0130CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75EC-0130CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75EC-0130CDI8
CARD EDGE 44POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 499K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS .1" T/H R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 158 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
RES KIT 10-332K 1/10W 2200PCS datasheet.pdf
250 TB SPRING CLAMP HIGH datasheet.pdf
RES NTWRK 32 RES 10 OHM 64LBGA datasheet.pdf