Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0014CDI8
8N3SV75FC-0014CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0014CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 625MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0014CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0014CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0014CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0014CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0014CDI8
Count-
Frequency625MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0014CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0014CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0014CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0014CDI8
RES SMD 402K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 9VWM 15.4VC SMB datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
TAB CONTACT, 14 AWG datasheet.pdf
RING,RETAINING,EXTERNAL E datasheet.pdf
CAP FILM 0.82UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 630VDC datasheet.pdf