Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0027CDI8
8N3SV75FC-0027CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0027CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 400MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0027CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0027CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0027CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0027CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0027CDI8
Count-
Frequency400MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0027CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0027CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0027CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0027CDI8
RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OTP 2MBIT 150NS 32PLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
GDT 75V 20% 20KA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 24K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 6.19 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LED SMD NEUTRAL WHITE 3950K datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
HIGH PASS FILTER 10.000MHZ BNC datasheet.pdf