Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0050CDI8
8N3SV75FC-0050CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0050CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0050CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0050CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0050CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0050CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0050CDI8
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0050CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0050CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0050CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0050CDI8
BOARD EVALUATION FOR ADC12081 datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 1M OHM 14SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS R/A .156 GOLD datasheet.pdf
TOOL REPLACEMENT PUNCH HEAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP 10SECT PRINT HORIZON datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156" datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf