Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0065CDI8
8N3SV75FC-0065CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0065CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0065CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0065CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0065CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0065CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0065CDI8
Count-
Frequency212.5MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0065CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0065CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0065CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0065CDI8
CABINET ALUMINUM BLACK 8"L X 9"W datasheet.pdf
IC 8051 MCU 32K FLASH 32LQFP datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 36 CKTS LGT 305 datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH datasheet.pdf
SBC VORTEX 800 MHZ 256MB datasheet.pdf
IC SAMPLE SOC SOLUTION 32QFN datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC datasheet.pdf