Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV76EC-0025CDI8
8N3SV76EC-0025CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV76EC-0025CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV76EC-0025CDI8.pdf
Availability of 8N3SV76EC-0025CDI8
QUANTITY
8N3SV76EC-0025CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV76EC-0025CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV76EC-0025CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV76EC-0025CDI8
Related Links8N3SV76EC, 8N3SV76EC-0025CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV76EC-0025CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV76EC-0025CDI8
IC ENCORE MCU FLASH 1K 28SSOP datasheet.pdf
SCR SENS GATE 400V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES 2.52K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 31.6 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS datasheet.pdf