Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85AC-0153CDI
8N4DV85AC-0153CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85AC-0153CDI
Datasheet Download
8N4DV85AC-0153CDI.pdf
Availability of 8N4DV85AC-0153CDI
QUANTITY
8N4DV85AC-0153CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85AC-0153CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85AC-0153CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz, 40.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85AC-0153CDI
Related Links8N4DV85A, 8N4DV85AC-0153CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85AC-0153CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85AC-0153CDI
RES SMD 71.5K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
RES CHAS MNT 180 OHM 5% 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CAP CER 33PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY TIN 10POS datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES 4.93K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RET. PIN datasheet.pdf
CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC AXIAL datasheet.pdf