Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85BC-0155CDI
8N4DV85BC-0155CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85BC-0155CDI
Datasheet Download
8N4DV85BC-0155CDI.pdf
Availability of 8N4DV85BC-0155CDI
QUANTITY
8N4DV85BC-0155CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85BC-0155CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85BC-0155CDI
Count-
Frequency100MHz, 83.33MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85BC-0155CDI
Related Links8N4DV85B, 8N4DV85BC-0155CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85BC-0155CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85BC-0155CDI
DESOLDER BRAID .100" BLUE datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount IDC, Discrete Wire datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
C-GRID DR VT PN 6.75/2.90MM 14CK datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC datasheet.pdf
IC SDRAM 512MB 143MHZ 54BGA datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf