Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85FC-0024CDI
8N4DV85FC-0024CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85FC-0024CDI
Datasheet Download
8N4DV85FC-0024CDI.pdf
Availability of 8N4DV85FC-0024CDI
QUANTITY
8N4DV85FC-0024CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85FC-0024CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85FC-0024CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz, 125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85FC-0024CDI
Related Links8N4DV85F, 8N4DV85FC-0024CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85FC-0024CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85FC-0024CDI
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 2.3 OHM 4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ22 23 OLIV datasheet.pdf
CAP FILM 0.036UF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
RES 16K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 19SKT SLD CUP datasheet.pdf
OSC VCTCXO 500.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
OVR/UNDR RELAY 0.1 TO 5 A datasheet.pdf