Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85FC-0176CDI8
8N4DV85FC-0176CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85FC-0176CDI8
Datasheet Download
8N4DV85FC-0176CDI8.pdf
Availability of 8N4DV85FC-0176CDI8
QUANTITY
8N4DV85FC-0176CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85FC-0176CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4DV85FC-0176CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency345MHz, 172.5MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85FC-0176CDI8
Related Links8N4DV85FC, 8N4DV85FC-0176CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85FC-0176CDI8 Details Description
Related parts for 8N4DV85FC-0176CDI8
CONN RING 10-12 AWG #10 YEL PIDG datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 M32 datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 90V 0.40A RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 36PS GOLD SMD datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 9" 1MM 13POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
SC 3.81/17/180G 3.2SN GN BX datasheet.pdf
FIXED IND 200NH 1.025A 140 MOHM datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V CMOS 25PPM 5X7MM datasheet.pdf