Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85KC-0030CDI8
8N4DV85KC-0030CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85KC-0030CDI8
Datasheet Download
8N4DV85KC-0030CDI8.pdf
Availability of 8N4DV85KC-0030CDI8
QUANTITY
8N4DV85KC-0030CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85KC-0030CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4DV85KC-0030CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency312.5MHz, 312.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85KC-0030CDI8
Related Links8N4DV85KC, 8N4DV85KC-0030CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85KC-0030CDI8 Details Description
Related parts for 8N4DV85KC-0030CDI8
IC PC CARD CNTRLR 144-BGA datasheet.pdf
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 8K 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN FFC FPC RCPT 7POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN HEADER .100 2ROW R/A 10POS datasheet.pdf
MODEM CDMA US BUNDLE RS-232 datasheet.pdf
LED 7-SEG 4DIGIT RED LC 0.4" CC datasheet.pdf
LED AMBER 2MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 6A datasheet.pdf