Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-0025CDI
8N4Q001EG-0025CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-0025CDI
Datasheet Download
8N4Q001EG-0025CDI.pdf
Availability of 8N4Q001EG-0025CDI
QUANTITY
8N4Q001EG-0025CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-0025CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-0025CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-0025CDI
Related Links8N4Q001E, 8N4Q001EG-0025CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-0025CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-0025CDI
DIODE ZENER 27V 1.5W SMA datasheet.pdf
CONN HEADER 74POS .100" DL TIN datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC 10BIT VOLTAGE CLAMP 24-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 2POS 5MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.4MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M3 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder datasheet.pdf