Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-0075CDI
8N4Q001EG-0075CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-0075CDI
Datasheet Download
8N4Q001EG-0075CDI.pdf
Availability of 8N4Q001EG-0075CDI
QUANTITY
8N4Q001EG-0075CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-0075CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-0075CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-0075CDI
Related Links8N4Q001E, 8N4Q001EG-0075CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-0075CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-0075CDI
SWITCH MAGNETIC REED SPST .5A datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 5V 8-SOIC datasheet.pdf
IC OSC SILICON PROG TSOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 5% 3W 4122 datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL TIN 66POS datasheet.pdf
STATIC, CLEAN ROOM SUPPLIES datasheet.pdf
FIXED IND 750UH 95MA 14.4 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT datasheet.pdf
POWER MOD 3PH BRIDGE 55A MTK datasheet.pdf