Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-0088CDI
8N4Q001EG-0088CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-0088CDI
Datasheet Download
8N4Q001EG-0088CDI.pdf
Availability of 8N4Q001EG-0088CDI
QUANTITY
8N4Q001EG-0088CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-0088CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-0088CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency156.25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-0088CDI
Related Links8N4Q001E, 8N4Q001EG-0088CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-0088CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-0088CDI
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 105A HALF-PAK datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IGBT 1600V 5.7A 68W TO220AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
IC INVERTER TRIPLE 8TSSOP datasheet.pdf
HV BCM BUS CONVERT 11V 300W datasheet.pdf
350 TB SOCKET RA datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411 datasheet.pdf