Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-0100CDI8
8N4Q001EG-0100CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-0100CDI8
Datasheet Download
8N4Q001EG-0100CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001EG-0100CDI8
QUANTITY
8N4Q001EG-0100CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-0100CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-0100CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency100MHz, 195.3125MHz, 200.717MHz, 203.768MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-0100CDI8
Related Links8N4Q001EG, 8N4Q001EG-0100CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-0100CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-0100CDI8
CONN ADAPT PLUG TO JACK F 75 OHM datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 715MHZ 8SOIC datasheet.pdf
LED RGB DIFFUSED 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 10POS DUAL SMD datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 9POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
ADAPTER F/F TYPE N/BNC 8GHZ datasheet.pdf