Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-1028CDI8
8N4Q001EG-1028CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-1028CDI8
Datasheet Download
8N4Q001EG-1028CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001EG-1028CDI8
QUANTITY
8N4Q001EG-1028CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-1028CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-1028CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency156.25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-1028CDI8
Related Links8N4Q001EG, 8N4Q001EG-1028CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-1028CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-1028CDI8
IC CPU SUPERV 4K EE RST LO 8MSOP datasheet.pdf
DSUB MALE SCREW LOCK datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V NP0 2225 datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 62.5MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
IC UART CMOS DUAL 40DIP datasheet.pdf
RES 62.6K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 39 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
CBL ASSEM N.FL PLUG-PLUG 300MM datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 8.5A 11 MOHM SMD datasheet.pdf