Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001FG-0075CDI8
8N4Q001FG-0075CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001FG-0075CDI8
Datasheet Download
8N4Q001FG-0075CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001FG-0075CDI8
QUANTITY
8N4Q001FG-0075CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001FG-0075CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001FG-0075CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001FG-0075CDI8
Related Links8N4Q001FG, 8N4Q001FG-0075CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001FG-0075CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001FG-0075CDI8
RES ARRAY 4 RES 68K OHM 1206 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
LENS BOOM REFLECTOR WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 176 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
LENS 5MM LENS LOW PROFILE CLEAR datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V datasheet.pdf