Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001KG-0045CDI8
8N4Q001KG-0045CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001KG-0045CDI8
Datasheet Download
8N4Q001KG-0045CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001KG-0045CDI8
QUANTITY
8N4Q001KG-0045CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001KG-0045CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001KG-0045CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency100MHz, 125MHz, 100MHz, 125MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001KG-0045CDI8
Related Links8N4Q001KG, 8N4Q001KG-0045CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001KG-0045CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001KG-0045CDI8
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 2A 9V datasheet.pdf
LIMIT SWITCH datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 10MA 4.5V datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 300MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP CLOSE datasheet.pdf
0805 22K H62 B-4000 datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
CONN RECEPT 41POS 0.5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf