Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001KG-0048CDI
8N4Q001KG-0048CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001KG-0048CDI
Datasheet Download
8N4Q001KG-0048CDI.pdf
Availability of 8N4Q001KG-0048CDI
QUANTITY
8N4Q001KG-0048CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001KG-0048CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001KG-0048CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency159.375MHz, 155.52MHz, 106.25MHz, 133.33MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001KG-0048CDI
Related Links8N4Q001K, 8N4Q001KG-0048CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001KG-0048CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001KG-0048CDI
CARDEDGE 30POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT datasheet.pdf
REFCAB MM62.5 LCPC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 48V 400W DIP datasheet.pdf