Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001KG-0138CDI8
8N4Q001KG-0138CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001KG-0138CDI8
Datasheet Download
8N4Q001KG-0138CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001KG-0138CDI8
QUANTITY
8N4Q001KG-0138CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001KG-0138CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001KG-0138CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency148.5MHz, 148.351MHz, 27MHz, 74.1758MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001KG-0138CDI8
Related Links8N4Q001KG, 8N4Q001KG-0138CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001KG-0138CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001KG-0138CDI8
SWITCH PUSH SPST-NC 0.3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS WALL MT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
RES 680 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf