Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001KG-0161CDI
8N4Q001KG-0161CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001KG-0161CDI
Datasheet Download
8N4Q001KG-0161CDI.pdf
Availability of 8N4Q001KG-0161CDI
QUANTITY
8N4Q001KG-0161CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001KG-0161CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001KG-0161CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency212MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001KG-0161CDI
Related Links8N4Q001K, 8N4Q001KG-0161CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001KG-0161CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001KG-0161CDI
CONN HEADER T/H R/A 22POS TIN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 8V 6-TSOP datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
KK 100 HDR POL VERT BWR 35POS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 7.5A 125V datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 320MA 1.45 OHM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.47 OHM 10% 330W datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP CER 2PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf