Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001LG-0034CDI8
8N4Q001LG-0034CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001LG-0034CDI8
Datasheet Download
8N4Q001LG-0034CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001LG-0034CDI8
QUANTITY
8N4Q001LG-0034CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001LG-0034CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001LG-0034CDI8
Count-
Frequency155.52MHz, 167.3316MHz, 669.3266MHz, 172.5607MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001LG-0034CDI8
Related Links8N4Q001LG, 8N4Q001LG-0034CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001LG-0034CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001LG-0034CDI8
TRIMMER 100 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 34POS DUAL 30AU datasheet.pdf
RES 910 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
RETAINER COIN CELL SMD 11.6MM datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ 2A/3A DL 24HTSSOP datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 6.3V Y5V 0201 datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 232K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf
3MM BCKLIT RG LL155 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 7.5A datasheet.pdf