Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001LG-0075CDI8
8N4Q001LG-0075CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001LG-0075CDI8
Datasheet Download
8N4Q001LG-0075CDI8.pdf
Availability of 8N4Q001LG-0075CDI8
QUANTITY
8N4Q001LG-0075CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001LG-0075CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4Q001LG-0075CDI8
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001LG-0075CDI8
Related Links8N4Q001LG, 8N4Q001LG-0075CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001LG-0075CDI8 Details Description
Related parts for 8N4Q001LG-0075CDI8
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC datasheet.pdf
PATCHCORD VIDEO MIDSIZE 3' GRAY datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20V 5% RADIAL datasheet.pdf
IC ADC 3 1/2DIG W/LED DVR 44MQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.2 OHM 5% 50W D2PAK datasheet.pdf
SWITCH BASE ASSEMBLY 12V datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 100' datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf